Nowa mapa w Among Us – co wiemy?

Nowa mapa w Among Us – kiedy może się pojawić?

Twórcy niedawno udostępnili na swoim Twitterze post, który pokazuje urywek nowej mapy, która zostanie dodana do Among Us. Możecie zobaczyć ten urywek poniżej:

Jak widzimy – to dość duża przestrzeń i z pewnością będzie można stosować tu różne ciekawe zagrywki. Venty pośrodku pokoju pozwolą zrobić bardzo szybkie zabójstwa.

Twórcy gry napisali w tym wpisie, że mamy obserwować profil  The Game Awards już 10 grudnia, prawdopodobnie wtedy otrzymamy więcej informacji na temat nowej mapy w Among Us.

Trzeba dodać, że Among Us zostało nominowane w dwóch kategoriach, są to odpowiednio: Najlepsza gra Multiplayer oraz Najlepsza gra Mobilna. Jeśli chcecie, aby Among Us wygrało w obu kategoriach możecie zagłosować na grę tutaj: kategoria najlepsza gra mobilna oraz kategoria najlepsza multiplayer.

Co wiemy o nowej mapie w Among Us?

Nowa mapa w Among Us ma być większa od mapy Polus, potwierdził to sam twórca gry:

Oznacza to również, że niedługo w grze pojawi się możliwość grania z większą ilością osób! W związku z tym stare mapy otrzymają dodatkowe przejścia na nowe “poziomy”, po to, aby na nich też można było grać z większą ilością znajomych.

Czwarta mapa jest wzorowana na grze Henry Stickmin autorstwa tego samego studia co Among Us.

Czego jeszcze możemy spodziewać się w następnych tygodniach?

Twórcy zapowiedzieli między innymi system znajomych, będziemy mogli dodawać, komunikować się z naszymi znajomymi z pewnością pomoże to poznać ciekawych ludzi do wspólnej gry.

czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.