Crystal Launcher – czyli jak grać w Minecrafta za darmo?

Crystal Launcher, czyli Minecraft za darmo!


W tym wpisie dowiesz się jak zagrać w Minecrafta za darmo. Potrzebny nam do tego będzie Crystal Launcher. W artykule pokażemy jak pobrać oraz jak zainstalować Crystal Launcher. Ale co to właściwie jest ten cały Crystal Launcher? Jest to polski, całkowicie darmowy launcher, pozwala on na granie w Minecrafta z modami lub też bez i to wszystko za darmo! Launcher pozwala na granie w Minecrafta od wersji rd-132211 aż do najnowszej wersji, czyli 1.17! Launcher pozwala także na posiadanie skina i nie wymaga do tego konta premium.

Jak pobrać Crystal Launcher?

Aby pobrać opisywany launcher należy wejść na tę stronę . Wszystko jest tutaj opisane, w zależności od Twojego systemu wybierz interesująca Cię instalację, ja używam Windowsa, więc klikam w ten przycisk:crystal launcher jak pobraćPo kliknięciu przycisku zostaniemy przeniesieni na stronę, odczekujemy 5 sekund i w prawym górnym rogu klikamy przycisk “Skip AD”. Teraz nasz launcher powinien się pobrać. Jeśli wyskoczył Ci taki komunikat minecraft za darmokliknij “Zachowaj” i przejdź do instalacji.

Jak zainstalować Crystal Launcher?

Po włączeniu pobranego wcześniej pliku ukaże się nam taki komunikat:

jak zainstalować crystal launcherWybieramy język polski i klikamy przycisk OK. Jeśli chcesz zmienić miejsce, gdzie znajdować się bedzie launcher tak jak ja kliknij “Opcje zaawansowane” i wybierz miejsce, w którym chcesz zainstalować program.  U mnie wygląda to tak:

crystal launcher za darmoTeraz klikamy przycisk “Instaluj”. W zależności od mocy Twojego komputera instalacja może trwać minutę lub 10 minut. U mnie proces instalacji trwał około minuty.

Gdy instalacja została zakończona, możemy w końcu stworzyć nasze konto!crystal launcher konto za darmo Klikamy zaznaczony przycisk, wyświetli się nam opcja wybrania nicku, ja ustawię nick “czil_pl”:

minecraft za darmoPo wpisaniu nicku klikamy “Zaloguj” wyskoczy nam lista wszystkich dodanych kont, wybieramy te, które nas interesuje i ponownie klikamy przycisk “Zaloguj”.

I gotowe, teraz możemy grać w Minecrafta kompletnie za darmo!

Jeśli chcesz grać z modami, kliknij przycisk “Przeglądaj paczki” następnie wybierz zaznaczoną opcję:

I wybierz interesującą Cię paczkę, w moim przypadku będzie to Optifine 1.16.4:

Kliknij przycisk “zatwierdź”, następnie graj i poczekaj, aż gra ściągnie się do końca, to tyle!

Już wiesz, jak grać w Minecrafta za darmo!

One thought on “Crystal Launcher – czyli jak grać w Minecrafta za darmo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.