Jak wycenić konto Steam za darmo?

Jak wycenić konto Steam?


Z pewnością chociaż raz zastanawiałeś się, ile warte jest Twoje konto Steam. Być może chciałeś je sprzedać albo po prostu zaspokoić swoją ciekawość. W tym wpisie dowiesz się jak wycenić konto Steam.

A więc, jak sprawdzić ile kosztuje moje konto Steam?

Na początku potrzebny będzie adres URL Twojego profilu na Steamie, nie wiesz jak wejść na swój profil Steam? Aby to zrobić, otwórz aplikację Steama i kliknij swój awatar w prawym górnym rogu, następnie wybierz opcję “Wyświetl mój profil”. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy w jakiekolwiek miejsce na Stronie i kliknij “Kopiuj adres strony”. To wszystko! Teraz wejdź na stronę, która wyceni Twoje konto Steam. Przed wklejeniem adresu swojego profilu upewnij się, że widoczność Twojego profilu Steam jest ustawiona jako publiczna, w przeciwnym wypadku informacje nie będą mogły zostać wyświetlone!

jak wycenić konto steam kalkulator

Po wejściu na stronę ukaże się coś takiego, w miejscu “Your profile url or steamid” wklej adres swojego profilu. Następnie kliknij przycisk “Get disappointed in your life” co oznacza “Rozczaruj się swoim życiem”.

wycena konta steam

Możemy zauważyć, że podane zostały dwie ceny, ta zielona oznacza, ile warte jest nasze konto Steam licząc promocje. Ta druga natomiast ile warte jest konto Steam bez liczenia promocji! Jak widać, przy okazji możemy dowiedzieć się, ile godzin spędziliśmy we wszystkich grach, ile wynosi średnia czasu na grę. Widać także, czy osoba posiada jakieś blokady jak VAC Bany, czy Trade Bany. Poniżej możemy również zobaczyć w ile gier przegraliśmy określoną liczbę godzin, lub też ile kosztują nasze gry.

ile czasu spedzilem na steamie

Jak sprawdzić, ile wydałem na konto Steam?

Bardzo łatwo, wystarczy, że wejdziesz na tę podstronę pomocy technicznej Steam. Zobaczysz tutaj ile pieniędzy wydałeś na Steama od dnia 17 kwietnia 2015 roku. Pamiętaj jednak, że kwota ta pokazuje tylko to, ile wydałeś na samym Steamie, więc jeśli kupiłeś kod do gry na zewnętrznej stronie, cena gry nie doda się do sumy wydanych przez Ciebie pieniędzy.

Teraz już wiesz jak wycenić konto Steam oraz ile faktycznie na nie wydałeś!

Jeśli sprawdziłeś, ile kosztuje Twoje konto, pochwal się w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.