Among Us najpopularniejszą grą w Listopadzie 2020.

Among Us jest zdecydowanie grą do której wiele osób będzie wracało po czasie. Niektórzy mogą twierdzić, że gra upada, inni twierdzą, że zmieni się to gdy do gry wejdzie nowa mapa Airship.

Jak się okazuje – to Among Us jest najpopularniejszą grą w listopadzie 2020. Gra prześcignęła takie tytuły jak League of Legends, CS:GO czy nawet Fortnite.


Gra pobiła wszelkie rekordy

I składa się na to wiele czynników, głownie takie, że w listopadzie Among Us był na ustach dosłownie każdego. Cały Youtube, Twitch i inne media społecznościowe były przesiąknięte grą 3 osobowego studia Innersloth.

Mimo, że Among Us było najpopularniejszą grą w listopadzie, nie było najbardziej dochodowe

Among Us zarabia głownie jako model gry pay2play, czyli płać, żeby zagrać. Przypominamy, że płacić trzeba tylko zawersję komputerową i wersje na konsolę. Among Us kosztuje około 20 złotych, a i tak znajdą się osoby które okradają twórców pobierając grę z nieznanych źródeł. Warto dodać, że Among Us jest darmowy na telefonach, może wkrótce się to zmieni?

among us najpopularniejszą grą w listopadzie

Czy Among Us stać na więcej?

To zależy, z jednej strony – czekamy na która z pewnością przyprowadzi graczy spowrotem pozostaję tylko pytanie – czy to wystarczy? Jeśli hype na Amonga będzie taki sam jak w listopadzie – Among z pewnością pobije poprzedni rekord. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.