Jak grać w Among Us w prawdziwym życiu – Zadania

W poprzednim wpisie opisaliśmy ogólne ustawienia gry, w tym wpisie zajmiemy się zadaniami w Among Us w prawdziwym życiu.

Zadania

Czym byłby Among bez zadań? Chyba zwykłą, nudną grą, wiele osób gra w Among Us tylko dla wykonywania zadań. Polecimy Wam 9 tasków,  które przydadzą się Wam podczas grania w Among Us w prawdziwym życiu. Jeśli macie pomysł na swoje taski – napiszcie o nich w komentarzu, na pewno się przydadzą!

Zadania, które można zrobić “od ręki”:

  • Naprawianie kabli- narysujcie dwie kolumny na kartce papieru. Z każdej strony namalujcie po cztery kolorowe kropki. Waszym zadaniem jest połączeniu odpowiednich kolorów ze sobą – tak jak w prawdziwym Amongu, po każdej rundzie wymażcie powstałe linie. Dla lepszego efektu warto zrobić kilka sekwencji – w grze nie mam przecież ciągle tego samego wzoru.
  • Uzbrojenie tarcz – Na kartce narysujcie 7 sześciokątów tak jak w zadaniu w Amongu. Na początku zamalujcie losowo kilka sześciokątów. Zadanie będzie polegać na wypełnieniu reszty tych sześciokątów. Po skończonej rundzie wymażcie zamalowane figury i zacznijcie od nowa! among us w prawdziwym życiu zadania
  • Wyślij miły email do swojego znajomego – Nie ma co prawda takiego taska w Amongu, ale możemy przecież wymyśleć parę swoich zadań. Z okazji Świąt Bożego narodzenia możemy zrobić coś dobrego i uszczęśliwić kogoś z naszych przyjaciół. W którymś pomieszczeniu zostawcie telefon, z odpaloną aplikacją do wysyłania maili.
  • Zbierz 20 cukierków – W pokoju będą porozrzucane cukierki, Waszym zadaniem jest pozbieranie ich i włożenie do odpowiedniego pojemnika. Tylko nie podjadajcie, bo inni nie będą mogli skończyć taska!
  • Posegreguj kartki – Na kartkach napiszcie numerki od 1 do 10. Porozrzucajcie je po biurku/podłodze. Waszym zadaniem jest poukładanie kartek zaczynając od najmniejszego numeru, kończąc na największym.
  • Skanowanie – Zadanie, które w Amongu potwierdza czy jesteś prawdziwym crewmatem znajdzie się także w naszej wersji gry. Zadanie to będzie polegać na napisaniu na kartce Waszego wzrostu, wagi, koloru i czego sobie wymyślicie.
  • Pobierz dane – W paru miejscach na “mapie” zostaw kilka plików (w naszym przypadku – kartek papieru), Waszym zadaniem będzie przeniesienie danych kartek do miejsca, które będzie odpowiednikiem wirtualnego Admina.

Bardziej wymagające zadania:

  • Odblokuj zamek – Do tego zadania potrzebna będzie kłódka. Co rundę ustawiacie losowo kombinację. Na kartkach zapisujecie każdy numerek osobno. Kartki ustawcie w którymś z pokoi, zapamiętajcie szyfr. Następnie Waszym zadaniem jest otwarcie kłódki, używając kodu, który wcześniej zapamiętaliście.
  • Zbierz baterie – Do tego zadania będziemy potrzebować świateł które działają na baterie. W pokoju zostawcie baterie, po zebraniu ich Waszym zadaniem będzie włączenie wspomnianych wcześniej świateł.

kolejnym wpisie pokazujemy jak przebiegać mogą spotkania, głosowanie czy jak przydzielić każdemu rolę

czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.