Jak grać w Among Us w prawdziwym życiu – kostiumy, ogólne ustawienia i zasady

Granie w Among Us zaczyna się nudzić, wszystko przez to, że czekamy na nową mapę. Dzisiaj przedstawimy Wam dość ciekawą alternatywę.

Jak grać w Among Us w prawdziwym życiu? Pewnie na polskim jak i zagranicznym Youtubie widzieliście wiele filmów gdzie ludzie grali w Amonga.

among us w prawdziwym życiu - youtube

Jak widzicie, na zagranicznym Youtubie jest to dość popularny trend, najpopularniejsze filmy wstawia James Charles

Jak grać w Among Us w prawdziwym życiu?

Ustawienia

Na początku przyda się miejsce, gdzie odbywać się będzie rozgrywka. Najlepiej sprawdzi się duży budynek z paroma pokojami, przydatna będzie także piwnica, która zastąpi wirtualnego elektryka, to tam będzie odbywać się najwięcej zabójstw. Jeśli macie dostęp do jakiegoś większego budynku – gra będzie wtedy jeszcze ciekawsza!

Kostiumy

W Among Us mamy do wyboru aż 12 kolorów, z pewnością każdy z Was ma swój ulubiony, który wybiera praktycznie zawsze (chyba że ktoś go zabierze, co zdarza się dosyć często). Czemu by nie przenieść tej tradycji do prawdziwego życia? Jeśli w grze masz ustawione jakieś znaki szczególne, jak czapka Mikołaja czy inne ciekawe przebrania – spróbuj się dopasować do tego stroju! Ja najczęściej gram białym kolorem z uszami niedźwiedzia – dlatego też ubrałem białą bluzę i znalazłem gdzieś wspomniane wcześniej uszy. Mój znajomy natomiast ma ustawioną doniczkę na głowie – nie nosił jej w prawdziwym życiu, lecz miał przy sobie kwiatka. Pamiętajcie, że dostosowanie swojego ubrania do stroju z Among Us nie jest obowiązkowe, lecz na pewno sprawi, że gra będzie wyglądała jak prawdziwy Among Us.

 

kolejnym wpisie pokazujemy przykładowe zadania, które mogą pojawić się w grze.

czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.