Kostiumy w Among Us – jak odblokować wcześniej?

Kostiumy w Among Us to jedne z najciekawszych rzeczy w grze.

Na co dzień w grze mamy dostęp do dość ciekawych ubrań, jednak wszystko się po jakimś czasie nudzi. W grze w pewnych okresach czasu pojawiają się całkiem nowe przebrania, jednym z takich wydarzeń są Święta Bożego Narodzenia. Do świąt ponad 3 tygodnie, a Ty chcesz przebrać się już za Mikołaja? A może spodobały Ci się uszy nietoperza z okresu Halloweenowego? W tym poradniku dowiesz się jak mieć specjalne kostiumy w Among Us wcześniej!

Stroje halloweenowe.

Na początek przykładowe kombinację upiornych strojów:

among-us-kostium

Wyglądają groźnie, prawda?

Jak mieć stroje halloweenowe cały czas?

Aby mieć dostęp do kostiumów halloweenowych musimy zmienić datę na 1 października 2019. Jeśli będziesz miał już wymarzone czapki, możesz z powrotem zmienić datę na aktualną.

Jak zmienić datę na telefonie?

Na początek otwórz ustawienia, później wejdź w zakładkę “System”, potem kliknij sekcję “Data i czas”. (Możesz również wyszukać “Data i czas” używając menu do wyszukiwania) Wyłącz opcje “ustaw datę i czas automatycznie” i zmień ją na 1 października 2019 roku. Po tym wszystkim włącz Among Us i zobacz swoje przebrania. Gotowe!

Jak zmienić datę na komputerze?

Wchodzimy w ustawienia, później otwieramy zakładkę “Czas i język” (w przypadku windows 10). I odznaczamy opcję “ustaw czas automatycznie”, następnie zmieniamy datę na 1 października 2019 roku. Otwieramy Among Us – przebrania powinny pojawić się w naszym ekwipunku!

Stroje Świąteczne

Poniżej przedstawiamy jakie czapki pojawią się na Święta w Among Us.

Wyglądają całkiem ślicznie prawda?

Jak mieć stroje Świąteczne cały czas?

Aby mieć dostęp do kostiumów Świątecznych musimy zmienić datę na 25 grudnia 2019 roku Jeśli będziesz miał już wymarzone czapki, możesz z powrotem zmienić datę na aktualną.

Jak zmienić datę na telefonie?

Na początek otwórz ustawienia, później wejdź w zakładkę “System”, potem kliknij sekcję “Data i czas”. (Możesz również wyszukać “Data i czas” używając menu do wyszukiwania) Wyłącz opcje “ustaw datę i czas automatycznie” i zmień ją na 25 grudnia 2019 roku. Po tym wszystkim włącz Among Us i zobacz swoje przebrania. Gotowe!

Jak zmienić datę na komputerze?

Wchodzimy w ustawienia, później otwieramy zakładkę “Czas i język” (w przypadku windows 10). I odznaczamy opcję “ustaw czas automatycznie”, następnie zmieniamy datę na 25 grudnia 2019 roku. Otwieramy Among Us – przebrania powinny pojawić się w naszym ekwipunku!
czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.