Darmowy zwierzak w Among Us – zdobądź go już dziś!

Darmowy zwierzak w Among us?  Od teraz to możliwe! Żeby tego było mało – możesz otrzymać jednego z najrzadszych w całej grze.

Co to za zwierzak i jak go zdobyć?

Ten zwierzak to… logo Twitch.tv. Trzeba pamiętać, że Twitch wypromował także Among Us. Gra przez pewien czas utrzymywała się na Top 1 gier na wspomnianej wcześniej platformie. Dzięki kolaboracji Twitcha z Among Us w grze pojawił się nowy zwierzak. Posiadając go, staniesz się unikatowym graczem, osobiście nie widziałem nikogo z takim zwierzakiem w grze. Jest to pierwszy dodatek, który możemy odblokować poza grą i miejmy nadzieję, że nie ostatni! Poniżej przedstawiamy jak go zdobyć.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać darmowego zwierzaka z logiem Twitch.tv?

Aby otrzymać nowego przyjaciela musimy obejrzeć co najmniej 30 minut transmisji na żywo na platformie twitch.tv. w dniach od 4 do 18 grudnia. Uwaga! Chodzi tu o konkretną transmisję z Tego kanału, inne transmisje się nie liczą! Kiedy obejrzysz wymaganą ilość czasu otrzymasz powiadomienie w serwisie twitch.tv, kliknij w nie, następnie kliknij “Odbierz”. Ostatnim, ale najważniejszym krokiem jest połączenie konta Among Us z kontem twitch. Aby to zrobić włącz Among Us następnie wejdź w Ustawienia, później w zakładkę “Data” następnie kliknij logo twitcha, znajduje się ono w prawym dolnym rogu.

among-us-darmowy-zwierzak-poradnik

Po kliknięciu w logo zostaniesz przeniesiony na stronę twitcha, kliknij w przycisk Autoryzuj, pozwól twitchowi na otwieranie Among Us, wtedy odblokujesz swojego zwierzaka – w ten sposób darmowy zwierzak w Among Us stanie się Twój!

Nie otrzymałem od razu swojego zwierzaka – co robić?

Po pierwsze upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję gry, na dzień 05.12.2020 jest to wersja v2020.12.30s Jeśli nie masz najnowszej wersji – pobierz ją ze Steama, Sklepu Google lub Appstora – w zależności od tego, na jakiej platformie grasz. Jeśli wersja gra jest aktualna – wtedy musisz poczekać trochę czasu, aż wszystko się zaktualizuje.

P.S. Ten zwierzak idealnie skomponuje się z kostiumami opisanymi we wcześniejszym wpisie. Co sądzicie o współpracy Twitcha z Among Us? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzu!

czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.