Mixer wraca na Youtube, wyśmiewa sklep Wersow?

Tak, Mixer wraca na Youtube.


Mikołaj Magdziarz (Mixer) wstawił dziś film po ponad miesięcznej przerwie, odpowiada w nim użytkownikowi “Wataha – Krulestwo”, czy oznacza to, że Mixer wraca na Youtube?.

Wstawia on w nim urywek streama Wardęgi i w humorystyczny sposób odnosi się do niego, wbijając szpilkę przy okazji Wersow wyśmiewając jej sklep.

[…]Gdyby tego było mało kilka dni temu po prostu wyzywałem koleżankę w internecie. Jak ja się teraz pokażę publicznie w mojej koszulce z wersow.store.

Jak myślicie, jest to nawiązanie do kogoś, czy po prostu nie miał innego pomysłu na ten film?

Co z kanałem Mixera?

Większość filmu była nagrana i zmontowana na “smutny” sposób, ale w ostatniej jego części Mixer zmienia ton głosu na weselszy i memuje o morsowaniu. Daje krótki “poradnik” jak morsować – wystarczy wejść pod prysznic i włączyć zimną wodę.  Pod koniec dowiadujemy się, że Mixer wraca na Youtube i będzie publikował dwa filmy w tygodniu – w środę i w sobotę.

Film po lekko ponad 30 minutach ma 26 tysięcy wyświetleń, oraz więcej ocen pozytywnych, niż negatywnych.

mixer-wraca-na-youtube-statystyki

Trochę dziwne, że tak szybko zmienił swoje zdanie po usuniętym już filmie, w którym ogłaszał, że kończy karierę, ale cóż. Od siebie życzę powodzenia w prowadzeniu kanału i mam nadzieję, że wszystko wróci na dobre tory.
czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.