Dis wraca na Twitcha – jak wyglądał pierwszy stream?

Dis po ponad 3 latach włączył streama


Dis wraca na Twitcha, mówił o tym w tym odcinku. Czy wraca na stałe, czy odpalił się jednorazowo? Sam Norbert powiedział, że tego nie wie.

Jak wyglądał pierwszy stream Disa po powrocie?

Norbert stworzył coś w rodzaju koła fortuny, na którym były wypisane rzeczy, które będą działy się w trakcie streama. Wśród nich znalazły się m.in. takie aktywności jak:

  •  Komentowanie Lola
  •  Komentowanie dram
  •  Oglądanie starych shotów
  •  Oglądanie starych liveów
  •  Mecz w Lola
  • I wiele więcej, jak np. karaoke w serwisie Twich Sings.

Jak społeczność zareagowała na to, że Dis wraca na Twitcha?

Różnie, inaczej zareagowali streamerzy a inaczej widzowie. Niektórzy większy streamerzy w tytule dali wzmiankę o Disie, przykładem jest tutaj Mandzio, który w nazwie streama dodał frazę “Powrót Disa na Twitcha”, gdzie podczas swojego streama oglądał Disa niecałe 15 minut, po tym jednak nie usunął Norberta z tytułu, tylko zostawił tak jak jest (stan na godzinę 19:50).

Widzowie, podzielili się na przeciwników i  zwolenników Norberta, chat był zalany spamem w postaci popularnego skrótu “JD” czy zdjęcia Norberta w ASCII. Bogatsi widzowie wyzywali go, wysyłając dotacje, jednak nie przejął się tym zbytnio, pokazał w ten sposób, że faktycznie ma więcej dystansu, tak jak mówił to w podcascie Unboxalla. Dis śmiał się z donejtów i dziękował za nie. Pojawiły się również słowa wsparcia, głównie w donacjach, bo na chacie ciężko zobaczyć coś innego niż tekstu przypominającego Disa.

Dis wraca na Twitcha, jak wyglądają statystyki?

Statystyki na streamie są imponujące, nie pamiętam, żeby w ostatnim czasie najpopularniejszy streamer Xayoo miał tyle osób na transmisji na żywo. Tyle, czyli ile? Dis po około 20 minutach miał na swoim streamie prawie 45 tysięcy osób! Liczba ta jest imponująca, nie zapominajmy jednak, że Ci ludzie przyszli tam na chwilę, głównie po to, żeby Norberta po prostu zwyzywać. W czasie, gdy Dis grał w lola, na jego streamie było około 20 tysięcy osób. W trakcie streama jednak ludzie zaczęli powoli wychodzić, może znudziło im się ciągłe pisanie popularnego skrótu. Po około 3 godzinach Norbert na streamie miał już “tylko” 12,5 tysiąca osób. Podczas 3 godzin streama Dis dostał ponad 30 followersów, dodamy tylko, że na chacie dało się pisać, gdy obserwowało się Norberta, to na pewno miało wpływ na liczbę otrzymanych obserwacji.

dis-wraca-na-twitcha
Źródło: twitchtracker.com

Ile zarobił Dis podczas streama?

Nie powinno się mówić o pieniądzach, ale kwota ta jest zdumiewająca. Dis po ponad 3 godzinach streama zarobił około 4200 zł Na polskie realia, jest to bardzo dobry wynik, być może będzie on argumentem do tego, żeby Dis wrócił na Twitcha, trzeba jednak pamiętać, że to pierwszy stream po powrocie, później dotacje będą mniejsze. Od nas życzymy Disowi wytrwałości i powodzenia w dalszej karierze, być może karierze streamera?

A co Wy sądzicie o tym, że Dis wraca na Twitcha? Cieszycie się, czy jest to Wam obojętne?

czil_pl_discord_invite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.